Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Sankt Augustin,Německo
Sankt AugustinGrantham-Allee 20,NěmeckoView on Google Mapshttp://www.h-brs.de

Family-Friendly univerzita, která je známá vyšším počtem akademických pracovníků něžného pohlaví, než je v ostatních německých technických univerzitách zvykem.

Univerzita byla založena v roce 1995 a dnes je jednou z nejvyhledávanějších výzkumných institucí v Německu. Univerzitní kampus se nachází ve městě Hennef, Rheinbach a Sankt Augustin.  V současné době si nůžete vybrat z jejích 26 prakticky orientovaných studijních programů (12 bakalářských a 14 magisterských). Profesoři univerzity mají odbornou praxi v odvětví ale též ve vědeckém bádání.

• Analytical Chemistry and Quality Assurance • Business Administration (DE) • Business Administration (EN) • Business Management • Chemistry with Materials Science

bakalářský, magisterský
    angličtina, němčina