Dania Academy of Higher Education

Randers,Dánsko
RandersMinervavej 63,DánskoView on Google Mapshttp://www.dbam.dk

Dania Academy of Higher Education je jednou z devíti regionálních akademií vyššího vzdělání v Dánsku a má školní areály v osmi různých dánských městech - Viborg, Randers, Grenaa, Hadsten, Hobro, Horsens, Skive a Silkeborg.

Akademie nabízí programy vyššího vzdělávání prakticky orientované na bakalářské úrovni (AP a BA stupně). Programy kombinují teorii s praxí a je kladen velký důraz na výuku v malých týmech a skupinách a projektové práce.

Jedná se o univerzita aplikovaných věd nabízející programy v rámci technologií, IT, obchodu a zdraví. Pět z 21 programů, jsou vyučovány v angličtině.

• Marketing Management

bakalářský