New Bulgarian University

Sofia,Bulharsko
Sofiaul. "Montevideo" 21,BulharskoView on Google Mapshttp://www.nbu.bg/en

New Bulgarian University poskytuje vzdělání svobodných umění, ve kterém je získávání znalostí a odborných dovedností integrováno s duchovními a etickými hodnotami.

Posláním New Bulgarian University je být autonomní liberální vzdělávací institucí, která se věnuje rozvoji univerzitního vzdělávání tím, že nabízí dostupné a cenově dostupné příležitosti pro interdisciplinární a specializované vzdělávání a výzkum vysoké kvality. Univerzita vnáší svůj akademický potenciál do služby společnosti a připravuje své absolventy na výzvy moderního demokratického života kultivací kritického a kreativního myšlení, citlivosti ke kulturním rozdílům a řešení problémů.

New Bulgarian University připravuje své absolventy pro profesní svět v následujících oborech:

• Humanitní studia
  • Přírodní vědy a moderní technologie
  • Umění a design

• Cinema, Advertising and Show Business • Design