Rzeszów University of Technology

Rzeszów,Polsko
Rzeszówal. Powstańców Warszawy 12,PolskoView on Google Mapshttps://w.prz.edu.pl/en/

Rzeszów University of Technology (polsky Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) je státem financovaná akademická univerzita, která je součástí polského národního vzdělávacího a vědeckého systému. Rzeszow University of Technology nabízí svým studentům různé programy a kurzy. Zabývá se také výzkumem a vědeckými projekty v následujících specializovaných oblastech aplikovaných věd: inženýrství, matematika, fyzika a ekonomie a chemické a biologické vědy.

Prostřednictvím své mnohostranné spolupráce s podnikatelskými a průmyslovými subjekty univerzita pečlivě buduje a přizpůsobuje své akademické programy tak, aby studentům a absolventům nabízely ty nejvděčnější praktické zkušenosti, které prospívají rozvoji jejich profesní kariéry na místní, národní i mezinárodní úrovni. Univerzitní přístup k učení poskytuje studentům vzdělání založené na společných hodnotách a respektu k jejich komunitě, jejich státu a zásadám lidských práv. Učí je hodnotě vlastenectví spojeného s tolerancí a náležitou pečlivostí při plnění jejich studentských povinností. Univerzita ve své činnosti pěstuje a uskutečňuje humanistické a intelektuální ideály, které prosazuje a sleduje její mecenáš – Ignacy Łukasiewicz.

• Automatic Control and Robotics • Biotechnology • Business and Administration • Chemistry • Computer Engineering • Electrical Engineering • Electronics and Telecommunications • Process Engineering

Erasmus+, CEEPUS
    10. 01. 2024