Slovenská technická univerzita v Bratislave

Bratislava,Slovensko
BratislavaVazovova 5,SlovenskoView on Google Mapshttps://www.stuba.sk/

STU je nejlepší technickou univerzitou na Slovensku. A podle světových žebříčků je třetí nejlepší technickou školou v SR a ČR.

STU nabízí technické vzdělání a studenty zapojuje do výzkumu v oblasti přírodních věd, IT, stavebnictví, architektury, chemie, potravinářství a materiálových technologií.

Absolventi STU patří mezi nejžádanější a nejlépe odměňované zaměstnance na trhu práce.

Slovenská technická univerzita v Bratislave (STU) je moderní, výzkumně-vzdělávací institucí. Navazuje na 250 let starý odkaz Banské akademie v Banské Štiavnici, kde byly položeny základy vzdělávání propojeného s praxí. Ročně studuje na 7 fakultách více než 16 000 studentů a to ve všech třech úrovních vysokoškolského studia.

• Architektúra a urbanizmus • Architektúra a urbanizmus • Architektúra a urbanizmus • Automatizácia a informatizácia v chémii a potravinárstve • Automatizácia, informatizácia a manažment v chémii a potravinárstve • Biotechnológia • Biotechnológia • Biotechnológia • Chémia a technológia požívatín • Design • Design • Design • Potraviny, hygiena, kozmetika • Potraviny, výživa, kozmetika • Riadenie technologických procesov v chémii a potravinárstve

slovenština
    Erasmus+, CEEPUS