Academy of Fine Arts in Lodz (ASP)

Łódź,Polsko
Łódźul. Wojska Polskiego 121,PolskoView on Google Mapshttps://www.asp.lodz.pl/index…

Strzemińského akademie výtvarných umění v Lodži je nejlepším místem pro všechny, jejichž budoucnost spočívá v umění a designu. Atraktivní vzdělávací nabídka akademie, vynikající pedagogové a moderní ateliéry zaručují, že studenti jsou dobře připraveni na svou kariéru a uspějí na stále více konkurenčním trhu práce.

V současné době si zájemci o studium mohou vybrat ze širokého spektra oborů umění a designu na dvou fakultách akademie: Fakultě výtvarných umění a Fakultě designu.

Akademie nabízí bakalářské a magisterské studijní obory nová média, animace, textilní a interiérové ​​dekorace, fotografie a multimédia, interiérový design, produktový design, sochařství, malba, grafický design a grafika, umělecké vzdělávání v oblasti vizuálního umění a celostátní unikátní programy v módním návrhářství a šperkařství. Přestože Akademie neprovádí prezenční programy v angličtině, zahraniční studenti zde mohou studovat jeden semestr nebo celý akademický rok v rámci programu Erasmus+.

• Graphics and Painting • Industrial and Interior Design • Textile and Fashion Design • Textile and Fashion Design • Visual Arts

Erasmus+, CEEPUS
    28. 03. 2024