University of Malta

Msida,Malta
MsidaUniversity of Malta Msida Campus,MaltaView on Google Mapshttp://www.um.edu.mt/

University of Malta ležící na křižovatce Středozemního moře bylo během své 400leté historie centrem mezinárodní akademické výměny na ostrově. University of Malta je přední institucí vysokoškolského vzdělávání na Maltě a její struktury jsou v souladu s Boloňským procesem a Evropským prostorem vysokoškolského vzdělávání.

Na University of Malta (UM) provádíme akademický výzkum a poskytujeme pulzující prostředí vysokoškolského vzdělávání v umění, vědách a humanitních oborech, jak to vyžaduje ekonomický, sociální a kulturní rozvoj Malty. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby produkovaly vysoce kvalifikované odborníky v různých oborech. Naše komunita absolventů roste exponenciálně: ročně absolvuje více než 3 500 studentů v různých oborech.

Zavázali jsme se k vysokým standardům výzkumu a výuky a každý člen personálu na UM hraje důležitou roli a přispívá k vynikající zkušenosti studentů.

Dnes se UM skládá ze čtrnácti fakult, několika interdisciplinárních institutů a center, tří škol a juniorské vysoké školy. Kromě hlavního kampusu, který se nachází v Msida, existují tři další kampusy: Valletta, Marsaxlokk a Gozo.

Vyučovacím jazykem je angličtina.

• Banking and Finance • Banking, Finance and Investments • Business and Enterprise Management • Insurance and Risk Management • Marketing • Strategic Management and Digital Marketing

26. 01. 2024