University of Vigo

Vigo,Španělsko
VigoAs Lagoas, Marcosende,ŠpanělskoView on Google Mapshttps://www.uvigo.gal/en

Universidade de Vigo je mladá a dynamická instituce, která nabízí širokou škálu vzdělávacích programů ve třech specializovaných a inovativních kampusech.

V kampusech můžete studovat 121 oficiálních titulů a magisterských programů, 39 doktorských programů, 7 titulů společných programů a 4 tituly s dohodami o vzájemném uznávání se zahraničními univerzitami. Nabízí také stovky programů, akcí, workshopů a jazykových kurzů.

Univerzita byla vybudována na hlubokých pozitivních hodnotách, založených na transparentnosti a dobrém řízení, integraci, rovnosti, rozmanitosti a respektu k životnímu prostředí. Věnuje se specializaci a kvalitnímu výzkumu a jako pro instituci, která se angažuje v sociálním a ekonomickém prostředí, je pro ni stěžejní přenos znalostí do společnosti, a proto se snaží, aby se výzkum neustále vracel ke společenskému rozvoji.

• Process Engineering

20000