University of Cyprus

Nicosia,Kypr
NicosiaP.O. Box 20537,KyprView on Google Mapshttps://www.ucy.ac.cy/?lang=en

University of Cyprus si klade za cíl etablovat se jako průkopnická výzkumná instituce dosahující mezinárodního vědeckého uznání v evropském vysokoškolském vzdělávání, nabízet konkurenční programy a stát se centrem excelence v širším evropsko-středomořském regionu. Hlavní cíle univerzity jsou dvojí: podpora stipendií a vzdělání prostřednictvím výuky a výzkumu a posílení kulturního, sociálního a ekonomického rozvoje Kypru.

V této souvislosti se univerzita domnívá, že vzdělání musí poskytovat více než pouhé shromažďování znalostí. Musí také podporovat aktivní účast studentů v procesu učení a osvojování si hodnot nezbytných pro zodpovědné zapojení do komunity. Univerzita nastavuje vysoké standardy pro všechny své obory.

Výzkum je podporován a financován ve všech odděleních pro jeho příspěvek ke stipendiu obecně a pro jeho místní a mezinárodní aplikace.

Univerzita založená v roce 1989 má nyní 8 fakult a 14 výzkumných center.

• Accounting and Finance • Computer Science • Electrical and Computer Engineering

• STUDENTSKÁ ORGANIZACE
    23. 01. 2024