Bonn-Rhein-Sieg University of Applied Sciences

Sankt Augustin,Německo
Sankt AugustinGrantham-Allee 20,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.h-brs.de/en

Bonn-Rhein-Sieg University of Applied Sciences byla založena v roce 1995. Je to dynamická a výzkumně orientovaná univerzita s přibližně 9 500 studenty, přibližně 150 profesory a 400 vědeckými pracovníky. Podporuje je kolem 300 vysoce kvalifikovaných lektorů z oblasti akademické, obchodní a průmyslové sféry. Dalších 280 zaměstnanců pracuje pro administrativu, knihovnu a jazykové centrum.

Univerzita má své tři kampusy umístěné v Hennefu, Rheinbachu a Sankt Augustinu. Na Bonn-Rhein-Sieg University of Applied Sciences si v současnosti můžete na základě nejnovějších výzkumů vybrat z přibližně 40 prakticky zaměřených studijních programů.

Univerzitní profesoři mají odborné zkušenosti z podnikání i akademické sféry. Naše vynikající infrastruktura a naše dobře vybavené laboratoře jsou stejně nedílnou součástí naší nabídky jako naše četné PC pracovní stanice, naše celouniverzitní W-LAN, naše moderní univerzitní a okresní knihovna a náš aktivní život v kampusu.

• International Business • Sustainable Chemistry and Materials

• STUDENTSKÁ ORGANIZACE