University of Lapland

Rovaniemi,Finsko
RovaniemiYliopistonkatu 8,FinskoView on Google Mapshttps://www.ulapland.fi/EN

University of Lapland je nejsevernější univerzita nejen ve Finsku, ale v celé EU. Absolventi university zastávají řadu odpovědných pozic ve společnosti i podnikání ve Finsku a po celém světě

Univerzita byla založena v roce 1979. V současnosti má 4 fakulty, na kterých nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy.

Přestože primárním cílem je vzdělávat budoucí odborníky a výzkumné pracovníky, univerzita klade důraz také na to, aby si studenti při studiu také užívali volný čas. Studentská unie ve spojení s četnými kulturními příležitostmi a rekreačními a sportovními zařízeními se o to postarají.

• Fashion, Textile Art and Material Studies • Graphic Design • Industrial Design

16. 01. 2024

• studijní oborAudiovisual Media Culture
    • studijní programAudiovisual Media Culture
    • fakultaFakulta multimediálních komunikací
    • akademický rok2021

Velice milý a osobní přístup ze strany lektorů. Pestrý výběr předmětů, takže si toho můžete dost vyzkoušet. Všechny tisky a potřebné materiály do temné komory, které jsem potřebovala na závěrečné projekty jsou zde zdarma. Nádherná příroda a pravá zima už od konce října.

Částečně zima, ale na tu se dá zvyknout a se správným oblečením to není problém. V zimním semestru úbytek světla. Na konci pobytu slunce ani nevyšlo a světlo bylo třeba 2 hodiny. Takže trochu náročné, ale zároveň zajímavá zkušenost.