Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Nitra,Slovensko
NitraTr. A. Hlinku 1,SlovenskoView on Google Mapshttps://www.ukf.sk/

Univerzita byla založena v roce 1996. Má 5 fakult, kde nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy.

Jednou z hlavních činností univerzity je výzkum. Ten je zaměřený na získání původních výsledků směřujících k rozvoji poznání a zahrnuje aktivity zaměřené na efektivní propojení vědeckého bádání se vzdělávacím procesem a na podporu růstu zaměstnanců.

Univerzita se zaměřuje na práci se studenty a je známá přípravou kulturně-společenských a sportovních akcí z kterých mnohé mají dlouholetou tradici.

• Andragogika • Andragogika • Andragogika • Aplikovaná sociální práce • Ošetřovatelství • Pedagogická, poradenská a školská psychologie • Pedagogika • Pedagogika • Pedagogika • Sociální práce • Sociální práce • Sociální služby a poradenství • Sociální služby a poradenství • Urgentní zdravotní péče

slovenština
    Erasmus+, CEEPUS