Jagiellonian University

Krakov,Polsko
Krakovul. Gołębia 24,PolskoView on Google Mapshttps://en.uj.edu.pl/en

Tato univerzita je nejstarší v Polsku a druhá nejstarší ve střední Evropě. Byla založena v roce 1364 a podle QS World University Rankings se svými kvalitami řadí k nejlepší univerzitám na světě.

Jagellonská univerzita má 16 fakult, kde téměř 4 tisíce akademických pracovníků provádí výzkum a poskytuje vzdělání téměř 40 tisícům studentů v rámci více než 150 různých studijních oborů. Významní vědci a nejmodernější infrastruktura dělají z JU jednu z předních polských vědeckých institucí, která spolupracuje s významnými akademickými centry z celého světa. Jagellonská univerzita je také domovem mnoha studentských výzkumných společností, kde mladí vědci sledují své akademické zájmy a rozvíjejí přátelství s lidmi, kteří sdílejí jejich vášeň.

• Sociální pedagogika

bakalářský