The Limassol College

Limassol,Kypr
LimassolPasikratous 2-4,KyprView on Google Mapshttps://tlc.ac.cy/

The Limassol College je soukromá vysoká škola, založená v roce 1986 v Limassolu a od té doby je neustále modernizována a kombinuje kvalitní studium, praktickou výuku tam, kde je to nutné, a harmonizaci s národní a evropskou úrovní vzdělávání a zajišťuje okamžitou odbornost absolventů.

The Limassol College nabízí 5 studijních programů, soustředí se zejména na estetiku a kosmetologii. Má potřebné vybavení pro vedení kosmetických kurzů. Studenti se zde učí připravovat kosmetiku, jako jsou emulze, pleťové vody, mýdla, rtěnky atd.

• Aesthetics and Cosmetology • Dietetics and Nutrition

bakalářský
    řečtina
    23. 01. 2024

• studijní oborDietetics and Nutrition
    • studijní programGastronomické technologie
    • fakultaFakulta technologická
    • akademický rok2022

Spousta volného času Nemusí se docházet na všechny předměty (nebyly otevřeny v angličtině).

Nepřipravenost univerzity. Neschopnost nám pomoci se sehnáním ubytování. Pokud počítáte s tím, že si zlepšíte angličtinu, tak zde nepochodíte. Vše se řešilo na poslední chvíli. Termíny zkoušek nám poslali cca týden a půl dopředu, přičemž jsme neměli možnost si sami naplánovat, kdy na jakou zkoušku půjdeme (následovali bezprostředně za sebou). Žádné výlety či akce pro Erasmus studenty.