Revitalis Sandpipers

Fairway, Southport PR9 0LA,Spojené království
Fairway, Southport PR9 0LAFairway, Southport PR9 0LA, Velká Británie,Spojené královstvíView on Google Mapshttp://revitalise.org.uk/

• Zdravotně sociální pracovník

bakalářský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• akademický rok2016

V centru Sandpipers/Jubilee Lodge jsem byla už po třetí a opět musím vše hodnotit jen kladně. Skvělé ubytování, vynikající jídlo, úžasné procvičení aktivní angličtiny, poznání nových kamarádů z celého světa, procestovaná nejzazší zákoutí Londýna. Co víc si přát.

• akademický rok2016

Zdokonalení angličtiny, díky výletům s klienty navštívíte zajímavá místa, seznámení s lidmi z celého světa.

Náročná práce, mnohdy více jak 12 hodin denně, neustálý kontakt s lidmi, což ne všem může vyhovovat.

Z pracovní táže jsem se vrátila se spoustou nových zkušeností, zážitků a naučila se mnoho nových věcí, seznámila se novými lidmi, tudíž tuto stáž hodnotím jen kladně a každému studentovi bych výjezd do zahraničí jen a jen doporučila.

• akademický rok2016

Pracovní stáž, kterou jsem absolvovala v centru Revitalise Sandpipers, můžu hodnotit jenom pozitivně. Je to skvělá možnost, jak si procvičit a zdokonalit angličtinu, protože se všemi pracovníky, klienty i dobrovolníky mluvíte anglicky. Pokud chcete poznat nové přátele ze zahraničí - skvělá příležitost, protože zde potkáte spoustu dobrovolníků z celého světa. S klienty navštívíte nejznámější památky Velké Británie. Ubytování a strava je zajištěna přímo v centru Sandpipers. A co je nejlepší? Nic vás to nestojí - ubytování a strava je v centru pro dobrovolníky zdarma a výlety hradí klienti. A v neposlední řadě získáte zkušenosti a naučíte se, jak pracovat s lidmi na vozíčku, jak se o ně starat a pomáhat.

Jste pořád s lidmi. Takže pokud neradi trávíte čas s lidmi, tak to není nic pro vás.

Pokud chceš zažít trochu dobrodružství, procestovat Anglii, poznat nové přátele, skvělé pracovníky, úžasné klienty, tak se rozhodni a jeď pracovat jako dobrovolník do centra Revitalise Sandpipers. Uvidíš, že se vrátíš s nezapomenutelnými a nenahraditelnými zážitky a zkušenostmi.