Ateneo de Manila University

Katipunan Ave, Quezon City,Filipíny
Katipunan Ave, Quezon CityKatipunan Ave, Quezon City, 1108,FilipínyView on Google Mapshttp://www.ateneo.edu/

Chcete-li porozumět duši Ateneo de Manila University - co ji formovalo a odkud pochází, kam směřuje a kam Vás může posunout - je nezbytné pochopit její motto Lux v Domino nebo "Světlo v Pánu."

Založení Ateneo de Manila University se datuje do roku 1859, což z ní dělá třetí nejstarší univerzitu na Filipínách. Jedná se o privátní univerzitu s velkým důrazem na výzkum. Kromě univerzitního vzdělávání je institucí zajišťováno i vzdělávání nižsích úrovní - základního i středního.

• Řízení environmentálních rizik

20700
    bakalářský
    Freemover
    do 01. 12. 2020
    19. 07. 2018

• akademický rok2016

Zkušenosti na univerzitě Ateneo byly úžasné. Setkal jsem se zde s úžasnými lidmi. Lektoři univerzity jsou velmi nápomocní. Častá práce ve skupinách a přednášky jsou vysvětlovány velmi dobře. Velký výběr mimoškolních aktivit.

Špatné ovzduší a obrovské dopravní zácpy v Manile. V učebnách je velmi chladno, protože klimatizace jsou zapnuté na nejnižší teplotu.

Filipíny patři podle mého názoru mezi to nejlepší, co v Asii můžete nalézt, protože jsou zde krásné pláže, příjemní lidé, krásné hory, krásná příroda a bohatá fauna. Ateneo je velmi kvalitní univerzita, podle mého názoru jedna nejlepších z celých Filipín.

• akademický rok2016

- jedna z nejlepších škol na Filipínách - bezproblémová komunikace, ochota a zájem z jejich strany - univerzita je umístěna v příjemném prostředí - výběr z mnoha předmětů - stejná výuka, jakou mají místní studenti - škola častěji spíše hrou, preference prací ve skupinách - možnost zapojit se do školních organizací - výběr je opravdu pestrý

- ne vždy je možné studovat předměty, které jste předem navolili - kvůli obsazenosti - dražší ubytování na kolejích - Filipínci milují zimu - s využitím klimatizace je v učebnách často velmi chladno

Filipíny a přímo tak i univerzitu Ateneo de Manila můžu jedině doporučit. Až na znečištěnou Manilu, za kterou může v hlavní roli šílená doprava, je příroda velmi krásná a mnohdy i fascinující. Země tisíce ostrovů má co nabídnout. Navíc je to exotická země a pro mě bylo snad vše zcela nové. Ať už se jedná o jídlo, domorodce, kulturu nebo způsoby dopravy. Jestli v sobě máte dobrodružného ducha, Filipíny jsou pro vás skvělým místem.

• akademický rok2016

jedna z nejlepších universit na Filipínách dobrá komunikace a vstřícnost mimoškolní aktivity na výběr velké množství předmětů a xchange studenti jsou ve třídách s místními studenty

dopravní zácpy v Manile velké znečištění ovzduší v Manile klimatizace jsou všude a jedou na nejnižší teplotu – v učebnách bývá často zima

Filipíny určitě doporučuji. Jedná se o exotickou zemi, kde je opravdu co objevovat, Ateneo univerzita je velmi kvalitní s dobrým zázemím a zkušenými kantory. Všichni mluví dobře anglicky. Lidé jsou velice vstřícní a vždy ochotni pomoct nebo poradit.