Instituto Politécnico de Leiria

Leiria,Portugalsko
LeiriaRua General Norton de Matos Apartado 4133,PortugalskoView on Google Mapshttp://www.ipleiria.pt/home/

Studuj v slunečném Portugalsku

Univerzita zahájila svou činnost v roce 1980 a je umístěna v oblasti Leiria a západního regionu prostřednictvím svých pěti škol, které se nacházejí ve městech Leiria, Caldas da Rainha a Peniche.
IPLeiria má programy v oblastech: umění a designu, podnikatelských a právních věd, vzdělávání a komunikace, inženýrství a technologie, cestovního ruchu a zdravotnictví.

• Business and administration, Economics • General nursing • Ošetřovatelství

Erasmus+, Freemover
    12. 10. 2023

• Zaměstnanec
    • fakultaRektorát
    • akademický rok2016

Příjemní a ochotní lidé na univerzitě (ovšem pokud chcete něco rychle, je potřeba na to dohlédnout...). Historické centrum města s dominantním hradem. Velikostí (jak uni, tak města) porovnatelné ze Zlínem. Pěkné prostředí na sport. Salát v menze k jídlu zdarma.

5 campusu, které jsou od sebe poměrně daleko.

Leiria jako město určitě není pro každého, ale portugalská mentalita vám menší město rozhodně vynahradí.

• studijní oborOšetřovatelství
    • studijní programVšeobecná sestra
    • akademický rok2016

Vzdálený přístup k oceánu-špatná dopravní dostupnost