AIESEC Bielefeld

Bielefeld,Německo
BielefeldUniversitätsstraße 25 Postfach 8640,NěmeckoView on Google Mapshttps://aiesec.de/bielefeld/

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a přiležitostmi v mezinárodním prostředí.

• Public administration and regional development

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborPublic administration and regional development
    • studijní programPublic administration and regional development
    • akademický rok2016

- Bielefeld je krásné malé město velikosti Brna - město je plné kaváren, hospůdek a restaurací - v blízkosti je možno navštíviti města jako je Dortmund, Hannover, Münster - členové Aiesecu, kteří se zde o Vás starají a pomáhají, jsou úžasní - jedná se o mladý, nápomocný kolektiv, který vám poradí s čímkoliv - s ostatními členy projektu jsme si vytvořili druhou rodinu a spolupráce s nimi byla jedna radost

- pro někoho může být Německo neatraktivní zemí

Pokud přemýšlíte, že byste vyjeli na stáž do Bielefeldu, tak neváhejte. Je to krásné malé město na západě Německa, s velkým kulturním vyžitím. Osobně jsem se tam cítil jak v Česku (Brně). Pokud chcete cestovat, tak doporučuji blabla car, s touto apkou se dostanate kdekoliv za několik euro, určitě levnější než vlaky, které jsou v Německu neuvěřitelně drahé. AIESEC Bielefeld má v průběhu roku různé pracovní stáže, takže je z čeho vybírat. Členové této studentské organizace jsou naprosto úžasní. Na začátku stáže pro nás připravili orientační den, kdy jsme s ostatními stážisty poznávali město. Ve městě je největší památkou hrad, který je situován nad městem. Je z něho krásný výhled na okolí. V průběhu stáže pro Vás připraví pár eventů. Samozřejmě dbají na to, abyste své povinnosti vykonávali na 100 %, čehož si cením, jelikož někteří mí zahraniční kolegové si mysleli, že přijeli na dovolenou. Týdně pracujete kolem 40 hodin - většinou končíte kolem 3,4 hodiny odpoledne a máte ještě hodně času na další volnočasové aktivity, což je super. Abych to shrnul - Pokud stále váháte, tak není proč - určitě vyjeďte Je to neuvěřitelná zkušenost, která Vám pomůže v rozvoji Vaší osobnosti a zkušenosti a zážitky, které získáte na stáži, jsou opravdu k nezaplacení.