Ábaco Hispanic Institute of Salamanca

Salamanca,Španělsko
SalamancaCuesta Encarnacion 41,ŠpanělskoView on Google Mapshttps://salamancaspanish.com/

Ábaco Hispanic Institute of Salamanca byl založen v roce 2001 a je školou s vysoce kvalifikovanými univerzitními profesory a solidní pedagogickou praxí. Naším hlavním cílem je výuka a šíření španělského a latinskoamerického jazyka a kultury studentům a učitelům španělštiny.

Pověst instituce v posledních letech je založena na profesionalitě, zkušenostech, akademickém vzdělávání a neustalému vývojí ve výuce španělštiny jako cizího jazyka.

Většina studentů, kteří přijíždějí do Ábaco Hispanic Institute of Salamanca, tak dělá na doporučení předchozích studentů. Zde se setkáte s lidmi z celého světa. Někteří jsou studenti, kteří navštěvují španělštinu samostatně, jiní jsou studenti, kteří jsou zasíláni jejich zaměstnavateli nebo skupinami studentů ve studijním programu.

• Marketingové komunikace

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2020
    20. 07. 2018

• studijní oborMarketingové komunikace
    • studijní programMarketingové komunikace
    • akademický rok2018

+ Velmi pozitivní a otevřený přístup ke všem nápadům a inovacím. + Možnost pracovat z domova i z kanceláře. + Přístup k různým pracovním úkonům.

Tato firma mi umožnila absolvovat praxi celkem 2x, čehož si velmi vážím a spolupráci s nimi doporučuji.