AIESEC National Taipai University

Taipei City 106,Tchaj-wan
Taipei City 106No.1, Sec. 4, Roosevelt Rd., Da’an Dist.,,Tchaj-wanView on Google Mapshttp://activity.osa.ntu.edu…

• Internship

Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborInternship
    • studijní programAnglický jazyk pro manažerskou praxi
    • akademický rok2018

Organizátoři byli ochotní zařídit veškeré potvrzení. Ostatní stážisti byli moc milí a přátelští. Ubytování bylo vcelku dobré (až na úzké matrace). Obecně doprava a stravování na Taiwanu vyjdou levně. Děti měly zájem učit se novým věcem a poslouchali (alespoň v mé skupince). Měla jsem svého buddyho, který pro nás přijel na letiště, pomohl s ubytováním a ostatním zařizováním po zbytek stáže. Na Taiwanu si můžete koupit neomezená data za velice výhodnou cenu a jsou dostupná úplně všude.

Nízká úroveň angličtiny u některých organizátorů AIESEC (museli nám překládat stážisti, kteří mluvili čínsky). Nepromyšlená organizace, časté změny plánů a občas nedodržená pracovní doba. Pokoj byl pro jednu osobu, ale spali jsme tam dvě, takže jedna z nás musela spát na zemi (ale v podstatě to bylo stejné jako na posteli, kvůli slabým matracím= plážové podložky). Jízdní řády autobusů byly většinou jen v čínštině, naštěstí Google pomohl.

Taiwan rozhodně stojí za kulturní poznání, je to krásná země plná výborného jídla.

• studijní oborInternship
    • studijní programAnglický jazyk pro manažerskou praxi
    • akademický rok2018

Ochota zařídit potřebná razítka k získání dotace. Velmi příjemné ubytování (až teda na matrace)

Komunikace - level Anglického jazyka nebyl na příliš dobré úrovni, což komplikovalo komunikaci. Dle mého zbytečné protahování činností. Chaos co se týče organizace. Na stránkach AIESEC byla informace o volných víkendech - na místě jsme se dozvěděli, že bychom měli pracovat i po dobu víkendu (což se po velmi složité domluvě nekonalo). Matrace vypadaly spíše jako podložky a byly velmi nepohodlné.

Pokud nejste zvyklí na praktiky AIESEC budete občas možná překvapení skupinovými aktivitami.