Jade University of Applied Sciences

Wilhelmshaven,Německo
WilhelmshavenFriedrich-Paffrath-Straße 101,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.jade-hs.de/en/

Na Jade University of Applied Sciences vyniká výuka a výzkum inovativními přístupy a spoluprácí, která vás posune vpřed. Ve všech oblastech univerzita uplatňuje své zásady odbornosti a rozmanitosti. Její zaměření na praxi, úzké kontakty s obchodem a promoce v rozumném časovém horizontu ji již léta umísťují na přední místa v žebříčcích univerzit v rámci regionu.

Na Jade University of Applied Sciences nikdo nestuduje sám. V téměř rodinné atmosféře si studenti snadno najdou přátele a mohou čerpat ze spousty podpůrných programů, které jim pomáhají po celou dobu studia. Profesoři jsou vždy k dispozici pro rozhovor se studenty. Všichni učitelé pocházejí z praktického prostředí a udržují kontakty s průmyslem, z čehož studenti těží.

Jade University of Applied Sciences je univerzita vhodná pro rodiny, která zajišťuje, aby všichni její zaměstnanci a studenti mohli učit, učit se a pracovat při zachování dobré rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. To zahrnuje flexibilní pracovní dobu i zařízení péče o děti. A co víc, hlásí se k rovným příležitostem a společenským hodnotám.

• Engineering

07. 03. 2024