Leonardo de Vinci University Center

Courbevoie,Francie
Courbevoie12 Avenue Léonard de Vinci,FrancieView on Google Mapshttps://www.devinci.fr/en/

Leonardo de Vinci University Center má ideální polohu v srdci obchodní čtvrti La Défense a čítá více než 10 000 studentů ve svých školách, které poskytují tituly uznávané zaměstnavateli: Graduate School of Engineering (ESILV), Management School (EMLV), Institute of Internet & Multimédia (IIM).

Leonardo de Vinci University Center byl založen v roce 1995 . Při své koncepci si kladl za cíl zcela inovovat francouzské vysoké školství. Cílem bylo zajistit sociálně inkluzivní přístup k veřejným univerzitám a zároveň zaručit profesionální vstup na nejlepší „Grandes Ecoles“.

Od svého založení klustr Léonard de Vinci neustále usiluje o dokonalost ve vzdělávání a jejím cílem je vystavit své mladé profesionály kulturní rozmanitosti ve stále více globalizovaném světě. Skupina podporuje mezioborovou spolupráci mezi odděleními a je založena na hodnotách multikulturalismu, inovací a dobrého sportovního ducha.

• Cybersecurity & Cloud Computing • Data & Artificial Intelligence • Industry & Robotics

19. 01. 2024