Jan Dlugosz University

Częstochowa,Polsko
CzęstochowaJerzego Waszyngtona 4/8,PolskoView on Google Mapshttp://www.en.ajd.czest.pl/

Jan Dlugosz University in Czestochowa is a public university, with its history that traces back to 1971. At present, the University comprises 6 faculties with more than 40 fields of study, with bachelor's, master's and doctoral degrees. It offers postgraduate studies & courses and opens new fields of study accommodating the needs raised by employers and sought-after skills most requested on the marketplace. The University community is created by 648 academic staff who provide education to students from different corners of the country and the world.

• Biotechnology • Chemistry • Dietetics • Human nutrition & dietetics • Physics

12. 10. 2023

• studijní oborBiotechnology
    • studijní programBiotechnology
    • fakultaFakulta technologická
    • akademický rok2024

Univerzita je poblíž centra města a blízko tramvajových a autobusových zastávek, dá se v ní rychle zorientovat, personál je milý a vstřícný a rád pomůže, uvnitř přírodovědecké fakulty je malá kantýna s teplými hotovkami a pečivem, uvnitř budovy jsou nádrže s filtrovanou vodou, kosmetické laboratoře nabízí drahé a moderní přístroje umožňujíc pokročilé kosmetické procedury, v budově je výtah a planetárium. Vedlejší budova právnické fakulty nabízí teplou kuchyni v čase obědu za dobré ceny. Ubytování je blízko, 15 minut chůze, od přírodovědecké fakulty.

Chemická laboratoř je nevybavená a špinavá, není možné v ní provádět přesné měření a učit se o moderních technologiích, náročnost úloh je na úrovni české střední školy, v prostorách se spíše netopí.

I když přírodovědecká fakulta a vybavení chemických laboratoří nejsou nejmodernější, univerzita nabízí pro studenty kosmetiky a kosmetologie zajímavý a obohacující program.