Antalya Bilim University

Döşemealtı/Antalya,Turecko
Döşemealtı/AntalyaÇıplaklı Mah. Akdeniz Bulvarı 290,TureckoView on Google Mapshttps://antalya.edu.tr/en

Our vision is to be the leading university in the region (which includes Central Asia, Russia, the Middle East, North Africa and the Southeastern Europe) and provide the best possible undergraduate and graduate education, with a distinguished academic team dedicated to teaching and research.

Antalya International University se nachází v Turecku. Byla založena v roce 2010. Studenti, kteří tuto univerzitu navštěvují  pocházejí z celého světa. Prostředí této univerzity je dynamické a najdeme zde  zkušené a nejlepší členy fakulty z nejlepších univerzit.

Univerzita má přibližně 150 000 metrů čtverečních uzavřeného prostoru, fotbalový stadion, tělocvičnu a tenisové kurty, vědecký a technologický park, rozsáhlou a bohatou knihovnu, ubytovny s komfortem 5hvězdičkového hotelu.

Mezinárodní kampus na univerzitě v Antalyi zaujímá celkem 300 000 metrů čtverečních, přičemž vnitřní prostor vykazuje jedinečnou kombinaci historického a moderního architektonického designu. Tato instituce spojuje to nejlepší z univerzitního života se studiem.

20000
    do 30. 09. 2021