Malai materials & design pv.ltd

Cherthala,Indie
CherthalaC|o Bincy Vinod, Chengandakariyil, Thirunalloor P.O.,IndieView on Google Mapshttp://made-from-malai.com/

• Multimédia a design - Design obuvi

magisterský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborMultimédia a design - Design obuvi
    • studijní programMultimédia a design - Design obuvi
    • akademický rok2018

+ vysoká úroveň odbornosti, detailní poznání nových materiálů, nahlédnutí do procesu výroby nových materiálů, experimenty, příjemné pracovní prostředí a zázemí, krásná krajina, vlídnost a ochota majitelů studia, přátelský přístup, spolupráce při testování materiálu a výrobě prototypů, pomoc při hledání ubytování a při cestování, pomoc s komunikačními šumy (místní jazyk, minimální znalost anglického jazyka)

- připravte se na to, že místní obyvatelé mluví minimálně anglicky, chce to místní zpřátelené lidi pro překlad a pomoc

Tato stáž pro mě byla jedním velikým dobrodružstvím. Studio se nachází doslova uprostřed "ničeho", je obklopené zelení a stojatými vodami (tzv. Backwatters) v krásném státě Kerala. Majitelé studia jsou báječní lidé s obrovským srdcem - velice ochotně mi pomáhali s aklimatizací a vším co bylo potřeba. Vyvinuli báječnou věc, nový materiál jménem Malai - nahlédnout do pracovního procesu bylo úžasnou zkušeností! Pobyt tam byl pro mě velikým přínosem jak v osobním tak profesním životě. Připravte se však i na takové věci, jako jsou například přírodní katastrofy - v mém případě zasáhly stát Kerala povodně, které 100 let nebyly. Naštěstí naše oblast nebyla tak prudce zasažena jako část severní, kde opravdu lidé přicházeli o střechu nad hlavou a i o životy... Však ani to vás nesmí odradit vydat se na pracovní stáž! Místní obyvatelé a majitelé studia mi pomohli tyto nepříjemnosti překonat a vše bylo v pořádku! :) Vydala bych se tam znovu.