University of Jyväskylä

Jyväskylä,Finsko
JyväskyläSeminaarinkatu 15,FinskoView on Google Mapshttps://www.jyu.fi/en

Právě zde, v roce 1863, začalo vzdělávání ve finštině. Naše univerzita má dobrou pověst díky poskytování vysoce kvalitního vzdělání a podpoře blahobytu našich studentů a zaměstnanců. Rozvoj vzdělávání za široké účasti univerzitní komunity je součástí naší kultury. Rozvojové aktivity univerzity jsou silně propojeny s národním a mezinárodním rozvojem vysokého školství.

Náš krásný a udržitelný kampus se nachází v srdci města přátelského ke studentům a je základním kamenem přitažlivosti univerzity. Náš kampus je otevřený všem. Můžete se zastavit na kávu, poslechnout si odbornou přednášku nebo si prohlédnout expozice.

Připojte se k naší otevřené a spolupracující komunitě 2 800 odborníků a více než 14 300 studentů, kteří hledají odpovědi na klíčové otázky dneška a zítřka – v profesionálním prostředí v nejkrásnějším kampusu Finska. S námi se můžete věnovat akademické kariéře v různých odděleních. Nabízíme flexibilní příležitosti z hlediska času a místa a podporujeme pohodu a rozvoj dovedností našich studentů.

• Chemistry

09. 01. 2024