Aiesec In Ftu HCMC

Ho Chi Minh City,Vietnam
Ho Chi Minh City1 DUONG Phan Dang Luu, Quan Binh Thanh,VietnamView on Google Mapshttps://aiesec.org…

• Anglický jazyk pro manažerskou praxi

bakalářský
    Freemover
    do 31. 12. 2019
    16. 09. 2019

• studijní oborAnglický jazyk pro manažerskou praxi
    • studijní programAnglický jazyk pro manažerskou praxi
    • fakultaFakulta humanitních studií
    • akademický rok2018

Střední počet studentů ve třídě, úžasní a ochotní lidé, skvělé jídlo i přístup, feedback od managerů a organizace AIESEC, ubytování zdarma, 2x denně jídlo také zdarma, levná země - potraviny, cestování a vše možné velmi dostupné.

Špatná kvalita ubytování, špatná komunikace s místní organizací, standard oproti Evropě velmi nízký, špinavá země

Ze začátku jsem byla trochu v šoku, ať už se jednalo o kulturní šok či o chudobu země, ale nakonec musím celou tuto zkušenost hodnotit kladně, jelikož vše bylo pro mě relativně dostupné, velmi levná země a učení angličtiny a seznámení se se studenty bylo naprosto úžasné :) Pokud máte možnost jet tak neváhejte a jeďte!