Joshua District

Tabanan,Indonésie
TabananJl. Kebo Iwa, Pangkung Tibah, Kec. Kediri,IndonésieView on Google Mapshttp://www.joshuadistrict.com/

• Marketingové komunikace

do 31. 12. 2019

• studijní oborMarketingové komunikace
    • studijní programMarketingové komunikace
    • fakultaFakulta multimediálních komunikací
    • akademický rok2019

Pracovní stáž u JD doporučuji všem, kteří chtějí získat reálné zkušenosti v zahraničí a zároveň si užít hezkou destinaci a neprosedět to v kanceláři. Majitelé jsou super a otevření domluvě, takže se můžete zdokonalovat v tom, co vás baví, ať už je to grafika, sociální média nebo pomoc s eventy, což je v cizím prostředí celkem výzva. Jsou Češi, takže se zároveň seznámíte, pokud máte obavy vycestovat sami.

Joshua District je uprostřed ničeho a tak může být každodenní dojíždění otravou v místním provozu.