Artevelde University of Applied Sciences

Gent,Belgie
GentHoogpoort 15,BelgieView on Google Mapshttps://www…

Stát na místě znamená jít zpět. Proto univerzita v uplynulých 20 letech věnovala mnoho úsilí inovacím a kvalitě. Výsledek? Artevelde University of Applied Sciences je hnacím centrem odborných znalostí a vřelou, profesionální univerzitní vysokou školou.

Univerzita má:

• 15200 studentů
  • 282 zahraničních partnerů
  • 1400 zaměstnatců
  • 12 kampusů

Univerzitní vysoká škola vychovává odborníky, jejichž kreativita, inovativní myšlení a podnikatelský duch jim umožňují posouvat hranice. Arteveldehogeschool usiluje o dokonalost a udržitelnost a je v tom podporována svými zaměstnanci. Artevelde University of Applied Sciences přebírá svůj společenský závazek, inspiruje se svým křesťanským hodnotovým rámcem.

V měnící se společnosti budou nepostradatelné sociální dovednosti, podnikavost a flexibilita. Společně se zaměstnanci a studenty neustále posouvá své hranice. Tím reaguje na potřeby odborné oblasti a společnosti. Studentům a zaměstnancům dává každý den prostor, aby se stali tvůrci světa zítřka.

• International Communication Management • International Graphic and Digital Media • International Journalism

11. 01. 2024