Copenhagen School of Design and Technology

Copenhagen,Dánsko
CopenhagenGuldbergsgade 29N,DánskoView on Google Mapshttps://kea.dk/en/

Copenhagen School of Design and Technology (KEA) nabízí prakticky orientované vysokoškolské vzdělání vyvinuté v úzké spolupráci s obchodní komunitou a vzdělávacími institucemi v Dánsku i v zahraničí.

Cílem Copenhagen School of Design and Technology (KEA) je rozvíjet a nabízet praktické a obchodně orientované vysokoškolské vzdělání na úrovni Bachelor (BA) a Academy Professional (AP).

V KEA nabízíme širokou škálu prakticky orientovaných vysokoškolských programů. Naše programy jsou připravovány v úzké spolupráci s podnikatelskou sférou a vzdělávacími institucemi doma i v zahraničí. KEA nabízí programy ve čtyřech oblastech - Build, Digital, Design & Tech.

Kromě 25 programů denního studia má KEA také širokou škálu programů dalšího vzdělávání. Nabízíme programy dalšího vzdělávání v oborech stavebnictví, energetika, HR, IT, komunikace, management, výroba a průmysl, prodej a marketing, zdraví a optometrie, ekonomika.

• Design & Business - Creative Branding • Design & Business - Fashion Tech • Jewellery, Technology & Business

12. 01. 2024