Free University of Bozen-Bolzano

Bozen-Bolzano,Itálie
Bozen-BolzanoUniversitätsplatz 1 - piazza Università, 1,ItálieView on Google Mapshttps://www.unibz.it/en/

Free University of Bozen-Bolzano byla založena v roce 1997. Naše univerzita má silný mezinárodní přesah, o čemž svědčí vícejazyčné kurzy (němčina, italština, angličtina a ladinština) a vysoký počet studentů a pedagogických pracovníků ze zahraničí.

Univerzita má pět fakult a vysoké procento vyučujících (35 %) a studentů (17 %) pochází ze zahraničí a studuje, vyučuje a provádí výzkum v oborech ekonomie, přírodních věd, technických věd, společenských věd, vzdělávání a designu. Na více než 30 bakalářských a postgraduálních oborů je zapsáno 4 100 studentů.

Nabízené výukové moduly a výzkumné projekty jsou propojeny v rámci meziregionálních sítí.

• Accounting and Finance • Economics and Management • Economics, Politics and Ethics • Entrepreneurship and Innovation • Public Policies and Administration • Tourism Management

• STUDENTSKÁ ORGANIZACE
    22. 01. 2024