University of Lorraine, IAE Metz School of Management

Metz,Francie
Metz1 Rue Augustin Fresnel,FrancieView on Google Mapshttps://iaemetz.univ-lorraine…

IAE Metz, založená v roce 1988, nabízí svým studentům každoročně vzdělávací kurzy vedoucí k získání národních diplomů, od 3. ročníku bakalářského až po magisterské studium v oborech management, lidské zdroje, digitální technologie, majetek, inovace, finance, logistika, zdraví, marketing, kvalita, řízení managementu, audit, hotelový management, etc. IAE Metz se aktivně podílí na školení a rozvoji manažerů ve firmách. Škola přivítá každoročně více než 350 odborníků v rámci celoživotního vzdělávání. Jeho ukotvení v socioekonomické struktuře regionu a jeho mezinárodní otevřenost, zejména ve francouzsko-německém a francouzsko-lucemburském kontextu, zajišťují jeho studentům výjimečnou profesní integraci.

Škola se denně přizpůsobuje realitě a potřebám profesionálního světa a společností. Profesionalizaci kurzů posiluje síť více než 350 odborníků, kteří vyučují vedle týmu výzkumných pracovníků.

A protože neexistuje duch IAE Metz bez bohatého studentského života, škola podporuje dynamiku asociativního života a studentské projekty. Akademický rok je protkán studentskými projekty integrovanými do výuky. Umožňují studentům pracovat v multidisciplinárních skupinách na konkrétních předmětech a uvádět tak své nápady do praxe.

• Business Administration

19. 01. 2024