ECAM LaSalle

Lyon,Francie
Lyon40 Mnt Saint-Barthélémy,FrancieView on Google Mapshttps://www.ecam.fr/en/

ECAM LaSalle, založená v roce 1900, spojuje výzkum, vzdělávání a inovace, aby sledovala změny v průmyslu a podnikání. ECAM LaSalle poskytuje akademické programy v oblasti inženýrství s přísnými vědeckými a technickými standardy, lidskými a sociálními pohledy, mezioborovými znalostmi a otevřeností vůči světu, to vše při zachování etických hodnot, které jsou jádrem jejího poslání od založení.

Školu spravuje nadace ECAM LaSalle Foundation. Jejím posláním je přispívat k etickému a odpovědnému světu prostřednictvím vzdělávání, vědy a technologie. Inženýři ECAM LaSalle jsou vyškoleni k tomu, aby kreativně řešili složité problémy a uplatňovali tyto schopnosti ve prospěch všech. Absolventi ECAM LaSalle mají profesní i lidskou povinnost přispívat svými vědeckými znalostmi k etické a udržitelné budoucnosti.

ECAM LaSalle je uznávána jako instituce veřejného zájmu, která poskytuje nezávislost a flexibilitu potřebnou k neustálému přizpůsobování svých programů aktuálním potřebám odvětví, očekáváním studentů a jejich rodin. ECAM LaSalle je pravidelným průkopníkem a svou nabídku studijních programů postupně rozšiřuje. Vysoká míra uplatnění absolventů ECAM LaSalle a pozoruhodné profesní dráhy těchto absolventů demonstrují relevanci výukového modelu implementovaného na ECAM LaSalle.

• Mechanical Engineering • Robotics and Automation Engineering

do 30. 09. 2028