University of the Arts Helsinki

Helsinki,Finsko
HelsinkiSörnäisten rantatie 19,FinskoView on Google Mapshttps://www.uniarts.fi/en/

Jsme otevřeným místem setkávání umění a společenství pro odvážné reformátory a odborníky na tradice sídlící na Akademii výtvarných umění, Sibeliově akademii a Divadelní akademii.

Jsme nejvyhledávanějším místem pro studium ve Finsku: asi osm procent našich uchazečů je přijato ke studiu (údaj z roku 2022).

Naši absolventi bakalářského, magisterského a doktorského studia jsou podle průzkumů spokojeni s obsahem a kvalitou svého vzdělání, interakcí s učiteli a zdroji a službami, které mají k dispozici. Výsledky vycházejí z bakalářských absolventských průzkumů a průzkumů zaměřených na sledování kariéry provedených v roce 2022.

Naši výměnní studenti byli navíc se svým studiem velmi spokojeni a získali jsme uznání za naše výměnné studentské praxe. Tato zpětná vazba byla shromážděna v letech 2016–2017 od studentů, kteří se zúčastnili výměnného programu Erasmus+.

Uniarts Helsinki byla vybrána jako národní univerzita nejlepší praxe, pokud jde o mobilitu Erasmus. Výrazně vzrostl zejména počet výměnných studentů, kteří se hlásí ke studiu hudby.

• Arts Management, Society and Creative Entrepreneurship • Fine Arts

1985