HZ University of Applied Sciences

Vlissingen,Nizozemsko
VlissingenEdisonweg 4,NizozemskoView on Google Mapshttps://hz.nl/en

HZ je každoročně hodnocena různými organizacemi z hlediska kvality. Z hodnocení Keuzegids hbo 2024 vyplývá, že HZ se umístila na druhém místě mezi třemi nejlepšími středně velkými univerzitami aplikovaných věd.

HZ University of Applied Sciences, která se nachází v jihozápadním Nizozemsku, je středně velká univerzita s přibližně 4 500 studenty. Od roku 2011 se trvale řadí mezi tři nejlepší nizozemské multidisciplinární univerzity aplikovaných věd. HZ se zaměřuje na vzdělávání a výzkum založený na praxi, úzce spolupracuje s podnikatelskou sférou a výzkumnými centry a udržuje globální síť partnerských univerzit.

21. 03. 2024