Vilnius University

Vilnius,Litva
Vilnius3 Universiteto St.,LitvaView on Google Mapshttps://www.vu.lt/en/

Vilnius University – nejstarší a největší litevská vysoká škola. Od svého založení v 16. století ztělesňuje Vilniuská univerzita jako nedílnou součást evropské vědy a kultury koncept klasické univerzity a jednotu studia a výzkumu.

Vilniuská univerzita je aktivním účastníkem mezinárodních vědeckých a akademických aktivit a může se pochlubit mnoha významnými vědci, profesory a absolventy. Vědecký rozvoj a rozšiřující se vztahy s globálními výzkumnými centry přispěly k rozmanitosti výzkumu a studií na univerzitě ve Vilniusu.

Univerzita s podporou sociálních partnerů vychovává globálně smýšlející odborníky, kteří se úspěšně integrují do moderního evropského společenství.

Vilnius University je klasická univerzita s více než 430 lety akademických tradic a nejširší nabídkou studijních programů v Litvě. Univerzita nabízí akademické prostředí zaměřené na excelenci ve výzkumu a výuce.

Vilnius University je 1. v Litvě podle národního hodnocení. Jedná se o nejoblíbenější a nejuznávanější vysokoškolské zařízení mezi litevskými absolventy středních škol. Je také přední litevskou akademickou institucí, která se řadí mezi 400 nejlepších univerzit po celém světě (QS).

• Chemistry • Environmental Protection Technology

doktorský, magisterský