University of Applied Sciences Mittweida

Mittweida,Německo
MittweidaTechnikumplatz 17,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.hs-mittweida.de…

University of Applied Sciences Mittweida nabízí svým téměř 7 000 studentům více než 50 studijních programů mezinárodního standardu. Studenti mohou absolvovat bakalářské, magisterské nebo diplomové studium na 5 fakultách.

Uznávané studijní programy poskytují vědecké dovednosti a odborné znalosti v oblasti inženýrství, ekonomie, informatiky, sociální práce a médií. Studium se vyznačuje teoretickým i výrazným praktickým zaměřením a staví na aktivní spolupráci s národními i mezinárodními podniky a průmyslem.

Internacionalizace je značkou University of Applied Sciences Mittweida od jejího založení v roce 1867. V prvních desetiletích její existence přišla více než polovina studentů ze zahraničí, aby získali odborné znalosti v Mittweidě.

Dnes univerzita spolupracuje s více než 100 partnery po celém světě a přibližně 21 procent všech studentů jsou zahraniční studenti. Evropský výměnný program Erasmus+ je důležitou součástí strategie mezinárodní spolupráce. Univerzita také realizuje výměny s univerzitami v Asii, Severní a Jižní Americe, na Středním východě, v Africe a na Novém Zélandu.

• Audio and Acoustical Engineering • Media Technology