Trenčianská univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Trenčín,Slovensko
TrenčínŠtudentská 2,SlovenskoView on Google Mapshttps://tnuni.sk

Trenčínská univerzita Alexandra Dubčeka byla založena roku 1997 jako státní vysoká škola a nyní tak patří mezi nejmladší univerzity na Slovensku.

Tato mladá a rychle se rozvíjející univerzita poskytuje vysokoškolské vzdělání univerzitního typu na 4 fakultách, přičemž si zakládá především na kvalitě vzdělávání formou tzv. 3K:

• Kvalitní studijní programy,
  • kvalitní učitelé
  • a kvalitní prostředí.

Univerzita poskytuje vzdělávání v oborech: technika, technologie, management, zdravotnictví a politologie ve všech stupních vzdělávání.

Tato univerzita patří podle mezinárodního žebříčku hodnocení univerzit „Webometrics  Ranking  of  World  Universities“ na 16. místo mezi 36ti slovenskými registrovanými univerzitami a na 3905. místo z celkového počtu 5837 univerzit, což je z hlediska poměrně krátké doby jejího působení pozitivní výsledek.

• Design • Economics • Engineering and Engineering Trades • Health Care • Industrial Technologies

angličtina, slovenština
    Erasmus+, CEEPUS