Sofia University St. Kliment Ohridski

Sofia,Bulharsko
Sofia15, Tzar Osvoboditel Blvd.,BulharskoView on Google Mapshttps://www.uni-sofia.bg…

Sofia University St. Kliment Ohridski je hlavním národním vysokým akademickým, výzkumným, kulturním a informačním centrem s vysokou mezinárodní reputací. Má za úkol chránit, obohacovat a nést po staletí ducha vědění a touhy lidstva po vědění a pravdě. Univerzita je centrem rozvoje vědy a vzdělávání studentů ve všech oblastech života; pěstuje také vysoce vzdělané, národně odpovědné osobnosti, které povedou bulharský národ k duchovním výkonům a sociálnímu blahobytu.

Univerzita je příkladná ve své vědecko-výzkumné a vzdělávací činnosti, která má široký kulturní a společenský význam. Sama tvoří jádro bulharské vědecké a kulturní elity a zvyšuje bulharské národní sebevědomí.
Univerzita významně přispívá k účasti Bulharska na globálním rozvoji vědy a vzdělávání a hraje aktivní roli při přípravě a zavádění politik národního, regionálního a mezinárodního významu.

• Social Case Work

19000