Tallinn Health Care College

Tallinn,Estonsko
TallinnKännu 67,EstonskoView on Google Mapshttps://www.ttk.ee/en

Tallinn Health Care College je mezinárodně uznávaná státní profesní vysokoškolská instituce nabízející vzdělávání v oblasti zdravotnictví.

Posláním Tallinn Health Care College je školit inovativní a kriticky uvažující zdravotnické pracovníky s technologickými kompetencemi. Vizí je být neustále se rozvíjející, národně a mezinárodně propojenou organizací, kde jsou aktuální problémy řešeny ve spolupráci s interními a externími partnery se zapojením studentů.

Škola byla oficiálně založena v roce 1940, a to sloučením školy pro zdravotní sestry a pomocný zdravotnický personál. Nyní škola poskytuje vysokoškolské odborné vzdělání v několika oborech: sestra a zdravotní sestra, porodní asistent, zubní technik, lékárník a další.

• studijní oborNursing
    • studijní programNursing
    • akademický rok2015

Zahraniční koordinátor ochotný, bezproblémová komunikace. Studium nenáročné. Praxe v nemocnici výborná. Kolektiv erasmus studentů super. Malé město, všude blízko. Lidé ochotní. Koleje levné, čisté. Party výborné.

Proti ČR je tam draho. Estonsko je malá země, ke konci už jsme jakoby po Estonsku neměli kde jezdit na výlety. Příroda nic moc.

Nelituji toho, že jsem si zvolila jako svou zemi Estonsko. Bylo to to nejlepší rozhodnutí. Poznala jsem spoustu nových lidí, novou zemi, kulturu. Mám spoustu zážitků o kterých věřím, že si je budu pamatovat do konce života.