Technická univerzita vo Zvolene

Zvolen,Slovensko
ZvolenUl. T. G. Masaryka 24,SlovenskoView on Google Mapshttp://www.tuzvo.sk

Posláním Technické univerzity ve Zvolenu je rozvíjet tvořivý vědecký výzkum a na jeho základě poskytovat vysokoškolské vzdělávání ve všech třech stupních ve slovenském a evropském výzkumném a vzdělávacím prostoru.

V souladu se zásadami demokracie a humanismu a v souladu s platnými zákony vykonává Univerzita vzdělávaíc, vědeckou, výzkumnou, vývojovou, uměleckou a další tvůrčí činnost, která navazuje na dlouhodobou tradici lesnického a dřevařského vzdělávání a výzkumu na Slovensku. V systému vysokých škol na Slovensku má jedinečné postavení se zaměřením na komples les- dřevo - ekologie - environment s přiměřeným rozšířením působnosti do příbuzných a aplikačních oblastí, kterými jsou zejména přírodní a technické věy, ekonomie, management a umění.

• Business and Administration • Business and Administration • Design nábytku • Design nábytku • Design nábytku

slovenština
    Erasmus+, CEEPUS