Art Academy of Latvia

Riga,Lotyšsko
RigaO.Kalpaka Boulevard 13,LotyšskoView on Google Mapshttps://www.lma.lv/en

Studujte akademii založenou v roce 1919 jedním z prvních lotyšských profesionálních malířů Vilhelmem Purvītisem (1872-1945).

Modernizovaná tradice akademického vzdělávání, otevřenost aktuálním uměleckým procesům a činnostem, přínos pedagogů při přípravě mladých umělců a vysoký výkon studentů zajistily a uchovaly autoritu akademie dodnes.

V současné době se akademie skládá z 5 fakult (Fakulta výtvarného umění, Fakulta výtvarného vizuálního umění, Fakulta designu, Fakulta Audio-vizuálního umění, Fakulta dějin a teorie umění) o 14 katedrách a ústavech.

Akademie nabízí jednak studium v bakalářských programech (4 roky studia), magisterských programech (2 roky studia), ale i těch doktorských (3 roky studia).

• Fashion Design • Glass Art • Graphic Design • Interior Design • Motion.Image.Sound • Product Design

24. 01. 2024

• studijní oborVisual Communications
    • studijní programAudio-Visual Art