Art Academy of Latvia

Riga,Lotyšsko
Riga13 Kalpaka boulevard,LotyšskoView on Google Mapshttp://www.lma.lv/eng/

Studujte akademii založenou v roce 1919 jedním z prvních lotyšských profesionálních malířů Vilhelmem Purvītisem (1872-1945).

Modernizovaná tradice akademického vzdělávání, otevřenost aktuálním uměleckým procesům a činnostem, přínos pedagogů při přípravě mladých umělců a vysoký výkon studentů zajistily a uchovaly autoritu akademie dodnes.

V současné době se akademie skládá z 5 fakult (Fakulta výtvarného umění, Fakulta výtvarného vizuálního umění, Fakulta designu, Fakulta Audio-vizuálního umění, Fakulta dějin a teorie umění) o 14 katedrách a ústavech.

Akademie nabízí jednak studium v bakalářských programech (4 roky studia), magisterských programech (2 roky studia), ale i těch doktorských (3 roky studia).

• Environmental Art • Fashion Design • Functional Design • Glass Art • Graphic Art • Metal Design • Painting • Stage Design • Textile Art • Visual Communications

bakalářský, doktorský, magisterský
    ne