University of Angers

Angers,Francie
Angers40 Rue de Rennes,FrancieView on Google Mapshttps://www.univ-angers.fr/en…

University of Angers se již více než 10 let snaží být pro své studenty příjemným místem, aby jim pomohla upřesnit jejich kariérní cíle a dosáhnout jejich potenciálu. Nedávný průzkum ukázal, že velká většina studentů je ráda, že žije a studuje v Angers.

Začalo to velmi brzy vytvořením zcela originálních kurzů zaměřených na kariéru. Dnes je University of Angers vzdělávací institucí, která má nejvyšší počet odborných bakalářských titulů v západní Francii. Je dobře zavedená v místním regionu a pracuje v úzkém partnerství se svými socioekonomickými partnery. S více než 300 mezinárodními partnery po celém světě a stále rostoucím seznamem možností double-degree programů má University of Angers jednoznačný mezinárodní rozměr.

University of Angers vynakládá veškeré úsilí, aby pomohla svým 25 000 studentům dosáhnout akademického úspěchu a najít zaměstnání. Již několik let má nejvyšší úspěšnost ve Francii u bakalářských studijních oborů, a to díky svým lektorům a výzkumníkům a díky opatřením realizovaným ve prospěch studentů středních a vysokých škol.

Na středoškolské úrovni vytvořila University of Angers celý balíček opatření na podporu budoucích studentů při výběru odborné přípravy a na podporu jejich integrace a úspěchu během prvního roku na univerzitě. University of Angers také usilovně pracuje na tom, aby své studenty vedla při jejich prvních krocích ve vysokoškolském vzdělávání (prostřednictvím doučovacích programů, práce v malých skupinách, průběžného hodnocení…) a pomáhala jim s mimoškolními úkoly (díky stolu InfoCampus, kde studentští poradci poskytují informace o dopravě, ubytování, grantech atd.)

Platforma Ip’Oline umožňuje přístup ke stážím a pracovním nabídkám, stejně jako vytváření sítí s ostatními studenty, absolventy, učiteli a podniky. Tento přístup jasně funguje, protože University of Angers se může pochlubit 90% mírou zaměstnatelnosti  v období 30 měsíců po ukončení studia.

• Automation and Computer Engineering • Biology and Health Systems • Economics & Management • Electrical Engineering and Industrial Computer Sciences • Finance, Control & Accountancy

19. 01. 2024