Aachen University of Applied Sciences

Aachen,Německo
AachenBayernallee 11,NěmeckoView on Google Mapshttps://www.fh-aachen.de/en/

Aachen University of Applied Sciences nabízí studium, které poskytuje vynikající přípravu pro práci v moderních a perspektivních profesích. Kromě klasických oborů matematiky, informačních technologií, přírodních věd a technologií pokrývá rozsah studia univerzity také obory obchodních studií, architektury a designu.

Bakalářské a magisterské studijní programy také nabízí stále větší výběr tržně orientovaných studijních programů. Univerzita se zaměřuje na moderní výuku, která vychází z nejnovějších didaktických poznatků a využívá současné metody jako je e-learning. Studentům je nabízena úzká osobní podpora, která umožňuje intenzivní výměnu zkušeností a znalostí s pedagogickým sborem. Zařazení aktuálních výsledků výzkumu a vývoje optimálně připraví studenty na jejich odbornou činnost po ukončení studia.

S více než 15 000 studenty, téměř 2 000 absolventy každý rok, 10 fakultami, asi 100 studijními programy, je Aachen University of Applied Sciences se svými dvěma kampusy v Cáchách a Jülichu jednou z největších a nejvýznamnějších univerzit aplikovaných věd v Německu.

Rozšiřování regionálních, národních a mezinárodních sítí ve výuce a výzkumu je nezbytnou součástí plánů Aachen University of Applied Sciences do budoucna, zejména s ohledem na euroregionální umístění univerzity v bezprostřední blízkosti Belgie, Nizozemska a Lucemburska. Dalším rozhodujícím krokem je nabídka mezinárodních studijních programů.

• Business Studies

26. 02. 2024