Vilnius University of Applied Sciences

Vilnius,Litva
VilniusSaltoniškių Str. 58 - 1,LitvaView on Google Mapshttp://en.viko.lt/

Vizí budoucnosti na Vilnius University of Applied Sciences je být inovativní a mezinárodní vysokoškolská instituce, aktivně zapojená do budování společensky odpovědné společnosti.

Prostřednictvím snahy naší společensky odpovědné akademické obce poskytovat moderní vysokoškolské studium v souladu s evropskými standardy zajistit rozvoj národně i mezinárodně uznávaného aplikovaného výzkumu a profesionálního umění v efektivní spolupráci v praktických oblastech při snaze o úspěšnou profesní kariéru našich studentů a blahobyt pro region Vilnius a litevský stát.

Vilnius University of Applied  Sciences byla založená v roce 2000 a je nezisková veřejná vysoká škola umístěná v městském prostředí města Vilniusu.Vilnius University of Applied  Sciences nabízí kurzy a programy vedoucí k oficiálně uznávaným vysokoškolským titulům, jako jsou bakalářské tituly ve více studijních oborech. V kampusu univerzity se nachází 7 studentských kolejí, dále několik studentských kantýn, sportovní centrum a sportovní klub VIKAS.

• Chemical Analysis • Economics

bakalářský