Katolícka univerzita v Ružomberku

Ružomberok,Slovensko
RužomberokHrabovská cesta 1A,SlovenskoView on Google Mapshttp://www.ku.sk/en

Ve smyslu svého poslání se Katolická univerzita v Ružomberku jako Universitas magistrorum et scholarium věnuje výzkumu, učení a vzdělávání studujících, kteří jsou s učiteli svobodně spojení ve stejné lásce k vědě.

Formujeme mysl a srdce: v duchu katolícké morální, intelektuální a akademické tradíce poskytujeme univerzitní vzdelávání a výchovu a uskutečňujeme výzkum pro integrovaný rozvoj člověka a dobro celé společnosti.

Katolická univerzita v Ružomberku byla založena v roce 2000 a jejím zřizovatelem je Konference biskupů Slovenska (jejím velkým kancléřem je arcibiskup košický).

• Health Care • Management • Social Sciences • Social Work

bakalářský