ESAAT Roubaix

Roubaix,Francie
Roubaix539 Avenue des Nations Unies,FrancieView on Google Mapshttps://www.esaat-roubaix.com/

ESAAT Roubaix je škola užité umělecké tvorby, která má dlouhou tradici, ale její současná výuka je založena na ekonomické realitě a omezeních dnešního designu. Jedinečné veřejné zařízení v regionu, ESAAT je jednou ze 7 vysokých škol užitého umění ve Francii.

Kořeny této instituce sahají až do roku 1889. Výuka na této škole kombinuje kreativitu s profesionalitou a fantazií se smyslem pro realitu.

Jde o jedinou vysokou školu ve Francii, která se alespoň částečně zabývá studiem textilu.

ESAAT Roubaix nabízí tyto studijní obory: textilní design, interiérový design, vizuální komunikace, komunikační prostor, produktový design, filmová animace, užité umění. Výuka však probíhá ve francoužštině.

• Cinematic Arts and Animation 2D • Graphic Design, specialized in Communication and Digital Media • Graphic Design, specialized in Communication and Media Printed • Space Design • Textile Design and Printing

francouzština
    17. 01. 2024