Szczecin,Polsko
Szczecinal. Piastów 17,PolskoView on Google Mapshttp://www.zut.edu.pl

Univerzita byla založena v roce 2009 a to spojením dvou vysokých škol University of Agriculture in Szczecin a Szczecin University of Technology, což z ní dělá jednu z největších univerzit v Polsku.

Univarzita nabízí 47 bakalářských, magisterských a post-graduálních studijních programů na celkem 10 fakultách.

Erasmus+, CEEPUS
    10. 11. 2023

• studijní oborICTs
    • studijní programICTs
    • akademický rok2017

Vynikajúci prístup profesorov, komunikácia s nimi. Výborná lokácia na výlety - letisko Berlín.

Počasie v zime zatiahnuté a slnko tak jeden deň v týždni.

Mesto samotné sa neradí medzi zaujímavé mesto, ale ponúka výbornú východiskovú pozíciu na rôzne výlety z Berlína.