Yasar University

Izmir,Turecko
IzmirUniversite Cad. No35-37,TureckoView on Google Mapshttp://www.yasar.edu.tr

Studujte na univerzitě, která je oblíbená mezinárodními studenty nejen pro svou lokaci v pobřežním městě Izmir.

Univerzita byla založena v roce 2001. Škola má uzavřené partnerské dohody s více než 300 zahraničními univerzitami a také má vazby na podnikatelský sektor, což z ní dělá ideální prostřední pro osobní rozvoj  a výuku v mezinárodním měřítku.

Mise univerzity je produkovat vzdělávání, výzkum a služby, které osvojují kulturu vědy, umění a designu a přispívají k rozvoji společnosti na místní i celosvětové úrovni.

bakalářský
    do 31. 12. 2020