Livet Wellness Centre, Ltd

Trinidad,Trinidad a Tobago
Trinidad#10 Eighth Street Barataria Trinidad, W.I. (868) 674-5015,Trinidad a TobagoView on Google Mapshttp://www.livethealth.com/

• Technologie potravin

doktorský
    Freemover
    do 31. 12. 2018
    08. 02. 2019

• studijní oborTechnologie potravin
    • studijní programTechnologie potravin
    • akademický rok2016

Malá firma na krásném a teplém karibském ostrově, kde žije tolik etnických skupin, až připomíná Babylon. Majitel firmy je nadšený naturopat, který se věnuje podpůrné terapii lidí s civilizačními nemocemi - komplexně od jídla až po bylinné preparáty. Tam ocení pomoc nadšeného vědce, který mu pomáhá vyvíjet nové potravinové doplňky a vybíral jídlo vhodné pro regeneraci těla. To vše spojením tradičních znalostí s moderními technologiemi, např. testům biologické aktivity extraktů nebo standardizací výroby nemléčného vodního kefíru. Ubytko u něj ve firmě zdarma a víkendové výlety s jeho rodinou byly příjemnou odměnou za tvrdou práci. Extroverti ocení možnost prezentovat své znalosti na radiu, v televizi a na workshopech, což v ČR moc studentů nezažije!!!!

Drahá doprava do destinace, po setmění není uplně bezpečné jít sama do ulic. Klasická pomalost jižních národů, kdy se "zítra" snadno přehoupne ve 14 dní.....

Mimo tuto cirmu je také možno domluvit stáž na farmě,která se zabývá produkcí sluncem sušeného ovoce, jako banány a čokoládové boby. Ubytování a strava zdarma, ale musíte očekávat tvrdou práci přes den a poněkud izolaci od okolního světa.